Google
 
Web DorukSat.net

Tüm Versiyonu Göster : Futbol


Sayfalar : [1] 2 3

  1. Spor Toto Süper Lig’de 18, 19 ve 20. haftanın programı belli oldu!
  2. Süper Lig’de ikinci yarı ne zaman başlayacak?
  3. PFDK’dan Fenerbahçe ve Ankaragücü’ne ihtar
  4. Ziraat Türkiye Kupası’nda son 16 kura çekimi!
  5. Avrupa Ligi kura çekimi ne zaman? Galatasaray Fenerbahçe seri başı mı?
  6. Tahkim Kurulu kararını açıkladı! Derbideki tüm cezaları onadı…
  7. Ziraat Türkiye Kupası Finali Sivas'ta oynanacak!
  8. PFDK Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin cezalarını açıkladı!
  9. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray PFDK’ya sevk edildi
  10. Başakşehir 1-0 Kayserispor
  11. Kasımpaşa 5-0 Akhisarspor
  12. Başakşehir’den Arda Turan’a tarihi ceza!
  13. Arda Turan’ın futbol hayatı bitebilir !
  14. Yusuf Namoğlu: VAR’da hata yapan hakemler dinlendirilecek!
  15. Emre Belözoğlu, Belhanda ve Hasan Şaş PFDK’ya sevk edildi…
  16. UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisar’ın rakipleri belli oldu…
  17. UEFA Avrupa Ligi’nde kuralar çekildi, Türkiye’nin eline tarihi fırsat geçti!
  18. Galatasaray ve Beşiktaş PFDK’ya sevk edildi!
  19. Kasımpaşa 2-1 Başakşehir
  20. Kasımpaşa Josue Sa’yı renklerine bağladı
  21. Periscope’a yayın yasağı bu akşam başlıyor
  22. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir’in muhtemel rakipleri
  23. TFF tek tek anlattı! VAR nedir, nasıl çalışır?
  24. Süper Lig fikstür çekiminin tarihi belli oldu
  25. Türk futbolunun acı günü… Ümit Kayıhan hayatını kaybetti
  26. Fenerbahçe PFDK’ya sevk edildi
  27. 1. Lig Play-Off maçları öncesinde TFF’den VAR kararı!
  28. PFDK’dan Fenerbahçe’ye şok
  29. TFF, Fenerbahçe Beşiktaş maçıyla ilgili kararını açıkladı!
  30. Galatasaray, Trabzonspor ve Beşiktaş PFDK’ya sevk edildi
  31. Aykut Kocaman ve Şenol Güneş PFDK’ye sevk edildi
  32. Kasımpaşa’da teknik direktör Kemal Özdeş depremi
  33. Fenerbahçe’nin Kukesi ile oynadığı hazırlık maçında gerginlik yaşandı
  34. Arda Turan’ın Medipol Başakşehir’le anlaştığı iddia edildi
  35. Medipol Başakşehir’den sürpriz golcü hamlesi! Armando Sadiku bombası
  36. İlk yarının lideri Başakşehir
  37. Saffet Sancaklı: 4 büyükler yakında küme düşürülecek
  38. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray PFDK’ya sevk edildi
  39. Medipol Başakşehir 2-1 Braga
  40. Beyaz TV’den Rasim Ozan Kütahyalı kararı! Kovuldu!
  41. Ziraat Türkiye Kupası’nda program belli oldu
  42. Ziraat Türkiye Kupası’nda 4’üncü tur maç programı belli oldu
  43. PFDK sevkleri açıklandı!
  44. Süper Lig’de sezonun ilk golü Elia’dan
  45. Beşiktaş-Konyaspor maçıyla ilgili flaş karar
  46. Devler Ligi yolunda tarihi zafer!
  47. Abdullah Avcı: Kazanamadığımız için üzgünüz
  48. Başakşehir Elia'yı transfer etti
  49. göztepe süper lig,te
  50. TFF'den flaş Hakan Şükür kararı!
  51. Başakşehir 2-2 Fenerbahçe TR Kupası yarı Final maçı
  52. Başakşehirli futbolculara verilen cezalar belli oldu...
  53. Eski dost Fenerbahçe'yi uyardı... Galatasaray'ın stadı zordur!
  54. Süper Lig'den 6 kulüp, PFDK'ya sevk edildi!
  55. Başakşehir rotayı kupaya çevirdi.
  56. Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçları yayın programı belli oldu
  57. Fenerbahçe'de seçim hareketliliği
  58. "Fenerbahçe'yi de yeneceğiz"
  59. Tudor'dan olay sözler: Şampiyon Beşiktaş
  60. Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na şok ceza!
  61. İşte kupada son 16 turu eşleşmeleri
  62. TPFD’den TFF TV projesi !
  63. Başakşehir 5 - 0 Kayserispor
  64. Passolig kart sayısı 2,5 milyonu geçti
  65. Avrupa Ligi'nde kuralar çekildi! Rakiplerimiz belli oldu...
  66. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Aziz Yıldırım PFDK'da
  67. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin biletleri satışta
  68. Mükemmel Başakşehir
  69. Süper Lig maçında kural hatası!
  70. İşte kararları tartışılan Kalkavan'ın notu!
  71. Başakşehir-Akhisar Belediyespor: 5-1
  72. TFF 1. Lig’in yayın hakkı TRT’de
  73. Emre Mor, Fatih Terim'den özür diledi!
  74. UEFA'dan Türk takımlarına saat ayarı
  75. Süper Lig'de 4. hafta heyecanı
  76. Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur programı belli oldu!
  77. ''Şampiyonluğun en kuvvetli adayı...''
  78. Transferin şampiyonu Alanyaspor
  79. Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi yapıldı
  80. Süper Lig'de haftanın programı
  81. Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal'a 2 maç ceza
  82. TFF 1. Lig maçları TRT'de yayınlanacak!.
  83. 2016/2017 Süper Lig Puan Tablosu
  84. Türk takımlarına Şampiyonlar Ligi şoku!
  85. Süper Ligde bu sene Kim Şampiyon Olur?
  86. Beşiktaş ve Galatasaray PFDK'ya sevk edildi
  87. Futbolda deplasman yasağı kalktı
  88. 2016/2017 Sezonu Spor Toto Süper Lig Teknik Direktörleri
  89. Spor toto süper lig takımları
  90. Beşiktaş - Galatasaray maçı öncesi taraftarlar birbirine girdi
  91. Futbolda 56 oyun kuralı değişti!
  92. Spor Toto Süper Lig 2016-17 sezonu açılış maçı
  93. Spor Toto 3.Lig 1-2-3. Grup 2016/2017 Sezonu Fikstürü
  94. Spor Toto Beyaz Ve Kırmızı Grup 2016/2017 Sezonu Fikstürü
  95. TFF’de FETÖ temizliği başladı
  96. PTT 1.Lig 2016/2017 Sezonu Fikstürü
  97. Beşiktaş - Galatasaray Süper Kupa bilet fiyatları açıklandı
  98. Eto'o'nun yardım maçı iptal edildi
  99. Takımlar Hazırlık Maçlarına Bayraklarla Çıkacak
  100. İşte Süper Lig'de 2016-2017 sezonunun adı
  101. Spor Toto Süper Lig 2016/2017 Fikstürü
  102. PFDK'dan Aziz Yıldırım'a şok ceza! 8 ay...
  103. Avrupa Ligi'nde ön eleme turu tamamlandı
  104. Türk sporunun acı günü!
  105. Spor Toto 2. ve 3.Lig Grupları Belli Oldu
  106. 2016/2017 Sezonu Hazırlık Maç Sonuçları
  107. Cüneyt Çakır EURO 2016'ya veda etti
  108. Beşiktaş Galatasaray Süper Kupa maçı nerede, ne zaman?
  109. İspanya-Türkiye maçına Sırp hakem
  110. Cüneyt Çakır ilk maçına çıkıyor
  111. 2016/2017 Sezonu Spor Toto Süper Lig Takımları
  112. 2016/2017 Sezonu PTT 1.Lig Takımları
  113. 2016/2017 Sezonu Spor Toto 2. ve 3.Ligi Takımları
  114. 2016-2017 Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Sezon Planlaması Belli Oldu
  115. M.Alanyaspor Süper Ligde / M.Alanyaspor 4 - 2 Adana Demirspor (Penaltı)
  116. Adana Demirspor 2 - 1 Vartaş Elazığspor
  117. Multigroup Alanyaspor 1 - 0 Balıkesirspor
  118. Türkiye Maçında Gol Çizgisi Teknolojisi!
  119. Bandırmaspor , PTT 1.Ligde
  120. Avrupa'ya giden ve küme düşen takımlar belli oldu
  121. Niğde Belediyespor, Spor Toto 2.Lig'e yükseldi
  122. Zonguldak Kömürspor, Spor Toto 2.Lig'e yükseldi
  123. Ofspor, Spor Toto 2. Lig'e yükseldi
  124. PTT 1.Ligde Play-off Eşleşmeleri
  125. Kardemir Karabükspor Süper Lig'de / Göztepe 1 - 2 K.Karabükspor
  126. Giresunspor 2 - 2 Multigroup Alanyaspor
  127. Adanaspor 0 - 1 Vartaş Elazığspor
  128. Balıkesirspor 2 - 1 1461 Trabzon
  129. Denizlispor 2 - 5 Gaziantep BŞB
  130. Şanlıurfaspor 2 - 0 Adana Demirspor
  131. Altınordu 3 - 1 Karşıyaka
  132. Yeni Malatyaspor 1 - 3 Boluspor
  133. K.Erciyesspor 3 - 0 Samsunspor
  134. Yıldırım Demirören: Gol çizgisi teknolojisini getireceğiz
  135. 1461 Trabzon 0 - 3 Denizlispor
  136. Gaziantep BŞB 0 - 0 Giresunspor
  137. K.Karabükspor 2 - 1 Adanaspor
  138. Boluspor 1 - 2 Balıkesirspor
  139. Karşıyaka 1 - 3 K.Erciyesspor
  140. Multigroup Alanyaspor 2 - 1 Göztepe
  141. Vartaş Elazığspor 2 - 1 Şanlıurfaspor
  142. Samsunspor 0 - 0 Alima Yeni Malatyaspor
  143. Adana Demirspor 5 - 2 Altınordu
  144. Şampiyon adayları kritik virajda
  145. Kupa 2'de finalistler belli oluyor
  146. PTT 1. Lig'de 33. hafta hakemleri
  147. Ziraat Türkiye Kupası'nda hakemler belli oldu.
  148. Yeni Malatyaspor 3 - 3 Karşıyaka
  149. Denizlispor 3 - 1 Boluspor
  150. Adanaspor 0 - 2 Multigroup Alanyaspor
  151. Balıkesirspor 1 - 0 Samsunspor
  152. K.Karabükspor 2 - 2 V.Elazığspor
  153. K.Erciyesspor 2 - 2 Adana Demirspor
  154. Giresunspor 1 - 0 1461 Trabzon
  155. Göztepe 1 - 2 Gaziantep BŞB
  156. Manisaspor PTT 1.Ligde
  157. Yazarlara göre kim şampiyon olur?
  158. Şanlıurfaspor 2 - 1 Altınordu
  159. Şampiyon olan takım ne kadar kazanacak
  160. Melo: Futbolcu olmasaydım katil olurdum
  161. BŞB Erzurumspor, 2.Ligde
  162. Kastamonuspor 1966 , 2.Ligde
  163. Etimesgut Belediye , 2.Ligde
  164. Ümraniyespor PTT 1.Lig'de
  165. BAL'dan 3. Lig'e çıkan 5 takım belli oldu
  166. 1461 Trabzon 2 - 0 Göztepe
  167. Boluspor 2 - 1 Giresunspor
  168. Samsunspor 2 - 1 Denizlispor
  169. Karşıyaka 1 - 0 Balıkesirspor
  170. Multigroup Alanyaspor 1 - 1 Vartaş Elazığspor
  171. Maçlar 2 dakika geç başlayacak
  172. Adanaspor Spor Toto Süper Lig'de (Gaziantep BŞB 2 - 3 Adanaspor)
  173. Altınordu 4 - 2 K.Erciyesspor
  174. Şanlıurfaspor 1 - 2 K.Karabükspor
  175. Adana Demirspor 1 - 1 Yeni Malatyaspor
  176. Shanghai Shenhua ve Hebei Fortune maçı A Spor'da.
  177. Çin Ligi A Spor'da
  178. UEFA'ya göre şampiyon Beşiktaş
  179. PFDK'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'ye ceza
  180. Giresunspor 2 - 0 Samsunspor
  181. Denizlispor 0 - 0 Karşıyaka
  182. Balıkesirspor 1 - 2 Adana Demirspor
  183. Göztepe 0 - 0 Boluspor
  184. K.Karabükspor 1 - 1 M.Alanyaspor
  185. K.Erciyesspor 1 - 3 Şanlıurfaspor
  186. Yeni Malatyaspor 0 - 1 Altınordu
  187. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Ersun Yanal sesleri
  188. Passolig'de lider Fenerbahçe
  189. Vartaş Elazığspor 1 - 1 Gaziantep BŞB
  190. Adanaspor 4 - 0 1461 Trabzon
  191. Samsunspor 2 - 1 Göztepe
  192. Adana Demirspor 0 - 2 Denizlispor
  193. Karşıyaka 2 - 1 Giresunspor
  194. Şanlıurfaspor 0 - 2 M.Alanyaspor
  195. Altınordu 0 - 0 Balıkesirspor
  196. K.Erciyesspor 0 - 2 Yeni Malatyaspor
  197. 1461 Trabzon 3 - 1 Vartaş Elazığspor
  198. Gaziantep BŞB 1 - 1 K.Karabükspor
  199. Boluspor 1 - 2 Adanaspor
  200. 2015-2016 Sezonunun Şampiyonu Kim Olur?
  201. Göztepe 2 - 0 Karşıyaka
  202. Giresunspor 1 - 0 Adana Demirspor
  203. Denizlispor 2 - 2 Altınordu
  204. Balıkesirspor 3 - 0 K.Erciyesspor
  205. Yeni Malatyaspor 2 - 1 Şanlıurfaspor
  206. Adanaspor 2 - 1 Samsunspor
  207. M.Alanyaspor 2 - 0 Gaziantep BŞB
  208. K.Karabükspor 1 - 2 1461 Trabzon
  209. Vartaş Elazığspor 0 - 0 Boluspor
  210. Altınordu 1 - 2 Giresunspor
  211. Şanlıurfaspor 1 - 0 Gaziantep BŞB
  212. Samsunspor 2 - 1 Vartaş Elazığspor
  213. Alima Yeni Malatyaspor 1 - 0 Balıkesirspor
  214. Boluspor 0 - 1 K.Karabükspor
  215. Adana Demirspor 2 - 1 Göztepe
  216. K.Erciyesspor 0 - 0 Denizlispor
  217. 1461 Trabzon 1 - 2 Multigroup Alanyaspor
  218. Karşıyaka 2 - 3 Adanaspor
  219. Multıgroup Alanyaspor 1 - 0 Boluspor
  220. Adanaspor 1 - 0 Adana Demirspor
  221. Göztepe 2 - 2 Altınordu
  222. Denizlispor 2 - 0 Alima Yeni Malatyaspor
  223. Balıkesirspor 1 - 0 Şanlıurfaspor
  224. Gaziantep BŞB 2 - 1 1461 Trabzon
  225. Giresunspor 3 - 3 K.Erciyesspor
  226. Vartaş Elazığspor 2 - 0 Karşıyaka
  227. K.Karabükspor 1 - 0 Samsunspor
  228. K.Erciyesspor 1 - 0 Göztepe
  229. Altınordu 1 - 2 Adanaspor
  230. Balıkesirspor 2 - 1 Denizlispor
  231. Boluspor 1 - 1 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
  232. Alima Yeni Malatyaspor 2 - 1 Giresunspor
  233. Karşıyaka 0 - 2 K.Karabükspor
  234. Samsunspor 5 - 1 Alanyaspor
  235. Şanlıurfaspor 1 - 1 1461 Trabzon
  236. Adana Demirspor 2 - 1 Vartaş Elazığspor
  237. 74 metreden orta ve gol
  238. Adanaspor 3 - 1 K.Erciyesspor
  239. K.Karabükspor 0 - 0 Adana Demirspor
  240. Vartaş Elazığspor 3 - 2 Altınordu
  241. Gaziantep BŞB 2 - 1 Samsunspor
  242. 1461 Trabzon 0 - 0 Boluspor
  243. Multigroup Alanyaspor 2 - 2 Karşıyaka
  244. 'Futbolda video teknolojisi geliyor'
  245. Göztepe 3 - 1 Alima Yeni Malatyaspor
  246. Giresunspor 2-1 Balıkesirspor
  247. Denizlispor 0 - 2 Şanlıurfaspor
  248. Çaykur Rizespor 1 - 0 Medipol Başakşehir
  249. Altınordu 0 - 0 Kardemir Karabükspor
  250. Kayseri Erciyesspor 1 - 1 Vartaş Elazığspor
  251. Adana Demirspor 1 - 1 Multigroup Alanyaspor
  252. Samsunspor 3 - 0 1461 Trabzon
  253. Karşıyaka 1 - 1 Gaziantep BŞB
  254. Alima Yeni Malatyaspor 1 - 1 Adanaspor
  255. Denizlispor 2 - 0 Giresunspor
  256. Şanlıurfaspor 2 - 2 Boluspor
  257. Balıkesirspor 1 - 1 Göztepe
  258. Braga'yı tanıyalım
  259. Uefa kupası eşleşmeleri
  260. Demirören: Benim bir değil iki mağduriyetim var
  261. İşte Süper Lig'de şampiyon olan takımın alacağı para
  262. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor 0 - 2 Adana Demirspor
  263. Multigroup Alanyaspor 2 - 0 Altınordu
  264. 1461 Trabzon 2 - 1 Karşıyaka
  265. Vartaş Elazığspor 0 - 3 Alima Yeni Malatyaspor
  266. Giresunspor 3 - 1 Şanlıurfaspor
  267. K.Karabükspor 1 - 0 K.Erciyesspor
  268. Adanaspor 1 - 0 Balıkesirspor
  269. Boluspor 0 - 2 Samsunspor
  270. Göztepe 0 - 1 Denizlispor
  271. Karşıyaka 1 - 1 Boluspor
  272. Adana Demirspor 3 - 1 1461 Trabzon
  273. Giresunspor 3 - 1 Göztepe
  274. Şanlıurfaspor 2 - 3 Samsunspor
  275. Balıkesirspor 1 - 1 Vartaş Elazığspor
  276. Denizlispor 0 - 2 Adanaspor
  277. Alima Yeni Malatyaspor 1 - 0 Kardemir Karabükspor
  278. Kayseri Erciyesspor 0 - 3 Multigroup Alanyaspor
  279. Altınordu 0 - 0 Gaziantep BŞB
  280. Medipol Başakşehir 0 - 2 Ç.Rizespor
  281. Göztepe 1 - 1 Şanlıurfaspor
  282. Vartaş Elazığspor 3 - 1 Denizlispor
  283. Samsunspor 1 - 2 Karşıyaka
  284. Gaziantep BŞB 2 - 0 K.Erciyesspor
  285. Boluspor 1 - 0 Adana Demirspor
  286. 1461 Trabzon 1 - 3 Altınordu
  287. K.Karabükspor 3 - 0 Balıkesirspor
  288. Multigroup Alanyaspor 2 - 0 Alima Yeni Malatyaspor
  289. Adanaspor 1 - 0 Giresunspor
  290. ZTK Çeyrek ve Yarı Final Kura Çekimi
  291. Medipol Başakşehir 4 - 0 Büyükçekmece Tepecikspor
  292. Torku Konyaspor 1 - 0 Antalyaspor
  293. Sivas Belediye 0 - 2 Ç.Rizespor
  294. Giresunspor 2 - 2 Vartaş Elazığspor
  295. İşte kupada son 16 eşleşmeleri
  296. Altınordu 0 - 2 Boluspor
  297. Göztepe 0 - 0 Adanaspor
  298. Şanlıurfaspor 1 - 0 Karşıyaka
  299. Giresunspor-Vartaş Elazığspor maçı kar yağışı nedeniyle ertelendi
  300. K.Erciyesspor 1 - 1 1461 Trabzon
  301. Denizlispor 1 - 1 K.Karabükspor
  302. TFF, 7 takımın puanını sildi!
  303. Adana Demirspor 1 - 0 Samsunspor
  304. Balıkesirspor 1 - 0 Multigroup Alanyaspor
  305. Alima Yeni Malatyaspor 0 - 1 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
  306. M.Alanyaspor 6 - 0 Denizlispor
  307. Adanaspor 3 - 2 Şanlıurfaspor
  308. K.Karabükspor 1 - 0 Giresunspor
  309. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor 1 - 2 Balıkesirspor
  310. Boluspor 1 - 1 K.Erciyesspor
  311. 1461 Trabzon 2 - 1 Alima Yeni Malatyaspor
  312. Vartaş Elazığspor 1 - 1 Göztepe
  313. Karşıyaka 1 - 2 Adana Demirspor
  314. Samsunspor 1 - 2 Altınordu
  315. 1461 Trabzon 0 - 0 Balıkesirspor
  316. Alanyaspor 2 - 0 Giresunspor
  317. Karşıyaka 0 - 1 Altınordu
  318. Adana Demirspor 2 - 0 Şanlıurfaspor
  319. Vartaş Elazığspor 1 - 1 Adanaspor
  320. K.Karabükspor 3 - 2 Göztepe
  321. Gaziantep BŞB 2 - 2 Denizlispor
  322. Boluspor 3 - 1 Yeni Malatyaspor
  323. Samsunspor 0 - 0 K.Erciyesspor
  324. Altınordu 0 - 0 Adana Demirspor
  325. Şanlıurfaspor 1 - 1 Vartaş Elazığspor
  326. Adanaspor 3 - 0 K.Karabükspor
  327. Yeni Malatyaspor 0 - 0 Samsunspor
  328. Denizlispor 4 - 1 1461 Trabzon
  329. K.Erciyesspor 2 - 1 Karşıyaka
  330. Giresunspor 0 - 0 Gaziantep BŞB
  331. Balıkesirspor 6 - 0 Boluspor
  332. Göztepe 1 - 1 Alanyaspor
  333. Samsunspor 0 - 2 Balıkesirspor
  334. Altınordu 0 - 0 Şanlıurfaspor
  335. Adana Demirspor 1 - 2 K.Erciyesspor
  336. Gaziantep BŞB 0 - 0 Göztepe
  337. 1461 Trabzon 1 - 1 Giresunspor
  338. Boluspor 3 - 1 Denizlispor
  339. Karşıyaka 0 - 1 Yeni Malatyaspor
  340. Türk Futbolunda Unutulmayan EN İYİ 10'LAR !!!
  341. V.Elazığspor 2 - 1 K.Karabükspor
  342. Alanyaspor 1 - 2 Adanaspor
  343. Giresunspor 5 - 1 Boluspor
  344. Göztepe 1 - 0 1461 Trabzon
  345. K.Erciyesspor 4 - 1 Altınordu
  346. Adanaspor 1 - 0 Gaziantep BŞB
  347. Yeni Malatyaspor 1 - 3 Adana Demirspor
  348. K.Karabükspor 1 - 0 Şanlıurfaspor
  349. Balıkesirspor 0 - 0 Karşıyaka
  350. Vartaş Elazığspor 1 - 0 Alanyaspor
  351. Denizlispor 0 - 0 Samsunspor
  352. Şanlıurfaspor 2 - 1 K.Erciyesspor
  353. Samsunspor 0 - 2 Giresunspor
  354. Altınordu 0 - 1 Yeni Malatyaspor
  355. Alanyaspor 1 - 1 K.Karabükspor
  356. Adana Demirspor 2 - 2 Balıkesirspor
  357. 1461 Trabzon 1 - 2 Adanaspor
  358. Boluspor 1 - 2 Göztepe
  359. Karşıyaka 1 - 3 Denizlispor
  360. Gaziantep BŞB 2 - 0 Vartaş Elazığspor
  361. Balıkesirspor 0 - 0 Altınordu
  362. Göztepe 2 - 0 Samsunspor
  363. Alanyaspor 4 - 0 Şanlıurfaspor
  364. Denizlispor 1 - 1 Adana Demirspor
  365. Yeni Malatyaspor 3 - 1 Kayseri Erciyesspor
  366. K.Karabükspor 1 - 0 Gaziantep BŞB
  367. Vartaş Elazığspor 2 - 0 1461 Trabzon
  368. Giresunspor 3 - 1 Karşıyaka
  369. Adanaspor 1 - 2 Boluspor
  370. Gaziantep BŞB 2 - 3 Alanyaspor
  371. 1461 Trabzon 1 - 1 K.Karabükspor
  372. Karşıyaka 1 - 0 Göztepe
  373. K.Erciyesspor 0 - 1 Balıkesirspor
  374. Altınordu 2 - 0 Denizlispor
  375. Samsunspor 2 - 1 Adanaspor
  376. Şanlıurfaspor 0 -2 Yeni Malatyaspor
  377. Boluspor 0 - 0 Vartaş Elazığspor
  378. Adana Demirspor 2 - 3 Giresunspor
  379. Ziraat Türkiye Kupası 3.Eleme Maç Programı
  380. Adanaspor 1 - 0 Karşıyaka
  381. K.Karabükspor 0 - 1 Boluspor
  382. Elazığspor 1 - 2 Samsunspor
  383. Göztepe 1 - 3 Adana Demirspor
  384. Alanyaspor 2 - 1 1461 Trabzon
  385. Balıkesirspor 1 - 0 Yeni Malatyaspor
  386. Giresunspor 1-0 Altınordu
  387. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor 1-1 Şanlıurfaspor
  388. Denizlispor 0-2 Kayseri Erciyesspor
  389. Genel seçim nedeniyle maçlar hafta içi yayınlanacak.
  390. Samsunspor 0 - 0 K.Karabükspor
  391. Karşıyaka 2 - 0 Vartaş Elazığspor
  392. Özyazanlar vefat etti
  393. Boluspor 0 - 2 Alanyaspor
  394. Altınordu 1 - 0 Göztepe
  395. Yeni Malatyaspor 1 - 2 Denizlispor
  396. K.Erciyesspor 2 - 1 Giresunspor
  397. Adana Demirspor 2 - 0 Adanaspor
  398. 1461 Trabzon 1 - 2 Gaziantep BŞB
  399. Şanlıurfaspor 2 - 0 Balıkesirspor
  400. Ziraat Türkiye Kupası 3.Eleme Turu Eşleşmeleri Belli Oldu
  401. Giresunspor 1 - 2 Yeni Malatyaspor
  402. 1461 Trabzon 1 - 0 Şanlıurfaspor
  403. Göztepe 2 - 0 K.Erciyesspor
  404. Adanaspor 2 - 4 Altınordu
  405. Vartaş Elazığspor 1 - 0 Adana Demirspor
  406. Denizlispor 1 - 1 Balıkesirspor
  407. K.Karabükspor 2 - 1 Karşıyaka
  408. Alanyaspor 3 - 2 Samsunspor
  409. Gaziantep BŞB 2 - 2 Boluspor
  410. TFF yas nedeni ile maçları erteledi
  411. Adana Demirspor 1 - 3 K.Karabükspor
  412. Altınordu 1 - 0 Vartaş Elazığspor
  413. Balıkesirspor 1 - 1 Giresunspor
  414. Şanlıurfaspor 1 - 0 Denizlispor
  415. Yeni Malatyaspor 1 - 3 Göztepe
  416. Karşıyaka 2 - 2 Alanyaspor
  417. K.Erciyesspor 0 - 3 Adanaspor
  418. Samsunspor 0 - 0 Gaziantep BŞB
  419. Türk takımlarına Şampiyonlar Ligi tehdidi
  420. Boluspor 1 - 0 1461 Trabzon
  421. Deniz Çoban gözyaşları ile bıraktı!
  422. Elazığspor 2 - 0 K.Erciyesspor
  423. Adanaspor 2 - 0 Yeni Malatyaspor
  424. K.Karabükspor 0 - 0 Altınordu
  425. Alanyaspor 2 - 2 Adana Demirspor
  426. Giresunspor 2 -2 Denizlispor
  427. Gaziantep BŞB 1 - 0 Karşıyaka
  428. Boluspor 4 - 2 Şanlıurfaspor
  429. FC Astana - Galatasaray macını yayınlayan kanallar
  430. Göztepe 1 - 1 Balıkesirspor
  431. Celtic - Fenerbahçe macını yayınlayan kanallar
  432. 1461 Trabzon 1 - 2 Samsunspor
  433. Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur Maç Sonuçları Ve Tur Atlayan Takımlar
  434. Yeni Malatyaspor 1 - 2 Elazığspor
  435. K.Erciyesspor 0 - 3 K.Karabükspor
  436. Şanlıurfaspor 1 - 0 Giresunspor
  437. Adana Demirspor 1 - 2 Gaziantep BŞB
  438. Altınordu 3 - 1 Alanyaspor
  439. Karşıyaka 2 - 3 1461 Trabzon
  440. Samsunspor 3 - 0 Boluspor
  441. Denizlispor 1 - 2 Göztepe
  442. Balıkesirspor 3 - 3 Adanaspor
  443. Alanyaspor 2 - 1 K.Erciyesspor
  444. Samsunspor 2 - 0 Şanlıurfaspor
  445. K.Karabükspor 0 - 0 Yeni Malatyaspor
  446. 1461 Trabzon 1 - 4 Adana Demirspor
  447. Elazığspor 2 - 1 Balıkesirspor
  448. Göztepe 0 - 1 Giresunspor
  449. Boluspor 1 - 1 Karşıyaka
  450. Gaziantep BŞB 1 - 1 Altınordu
  451. Adanaspor 2 - 1 Denizlispor
  452. Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur Eşleşmeleri
  453. Yeni Malatyaspor 2 - 1 Alanyaspor
  454. Şanlıurfaspor 1 - 1 Göztepe
  455. Adana Demirspor 1 - 0 Boluspor
  456. Denizlispor 0 - 4 Elazığspor
  457. K.Erciyesspor 1 - 2 Gaziantep BŞB
  458. Balıkesirspor 2 - 0 K.Karabükspor
  459. Karşıyaka 2 - 2 Samsunspor
  460. Giresunspor 1 - 0 Adanaspor
  461. Altınordu 0 - 1 1461 Trabzon
  462. Gaziantep BŞB 0 - 0 Yeni Malatyaspor
  463. Spor Toto 3.Lig 1.2.3 Grup 2015/2016 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu
  464. Boluspor 1 - 1 Altınordu
  465. Samsunspor 3 - 3 Adana Demirspor
  466. Adanaspor 0 - 2 Göztepe
  467. Karşıyaka 1 - 0 Şanlıurfaspor
  468. Elazığspor 1 - 1 Giresunspor
  469. 1461 Trabzon 0 - 0 K.Erciyesspor
  470. Alanyaspor 1 - 1 Balıkesirspor
  471. K.Karabükspor 1 - 0 Denizlispor
  472. Ziraat Türkiye Kupası 2015/2016 Sezonu
  473. STSL 2015/2016 Maç Sonuçları Ve Puan Durumu
  474. Yeni Malatyaspor 0 - 1 1461 Trabzon
  475. Şanlıurfaspor 0 - 0 Adanaspor
  476. Balıkesirspor 0 - 0 Gaziantep BŞB
  477. Altınordu 0 - 4 Samsunspor
  478. Giresunspor 2 - 3 K.Karabükspor
  479. Denizlispor 2 - 0 Alanyaspor
  480. Göztepe 2 - 2 Elazığspor
  481. Adana Demirspor 2 - 0 Karşıyaka
  482. K.Erciyesspor 0 - 0 Boluspor
  483. Elazığspor 1 - 0 Hacettepe
  484. Karşıyaka 1 - 0 Bucaspor
  485. Karşıyaka 2 - 1 Kemer Tekirovaspor
  486. Karşıyaka 2 - 0 Kozan Belediye
  487. 1461 Trabzon 3 - 0 Bayburt Grup İl Özel İdare
  488. Denizlispor 0 - 1 Göztepe
  489. Alanyaspor 4 - 2 Kuveyt Milli Takımı
  490. Giresunspor 2 - 2 Najran
  491. Adanaspor 2 - 1 Najran
  492. Boluspor 1 - 1 Gaziantep BŞB
  493. Yeni Malatyaspor 2 - 1 Denizlispor
  494. K.Karabükspor 1 - 1 Adanaspor
  495. Giresunspor 2 - 0 Alanyaspor
  496. K.Karabükspor 2 - 0 Najran
  497. Boluspor 0 - 1 Elazığspor
  498. Denizlispor 2 - 1 Adana Demirspor
  499. 1461 Trabzon 1 - 1 Samsunspor
  500. Yeni Malatyaspor 1 - 3 Balıkesirspor