Doruksat Uyduforum width=  

Geri Git   Doruksat Uyduforum >
--=DORUKSAT FORUM GENEL BÖLÜMÜ=--
> Sağlıklı Yaşam İçin Spor > Futbol > Beşiktaş
Albümler Kayıt SSS Üye Listesi Ajanda Konuları Okundu İşaretle

PROGRAM ARŞİVİ BÖLÜMÜMÜZDE YAYINLANAN PROGRAMLARIN TÜMÜ TANITIM AMAÇLI OLUP FREEWARE YADA PROGRAM SAHİPLERİNİN İNTERNET ÜZERİNDEN YAYINLADIĞI DEMOLARIDIR. BU NEDENLE FORUMUMUZDA SERİAL CRACK VS YASAKTIR. FULL KULLANMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN SATIN ALINIZ !!!

ÖNEMLİ = TÜRKİYE DE BULUNAN ŞİFRELİ DİGİTAL YAYINLARIN İLLEGAL İZLENMESİNE YÖNELİK MESAJ YAZMAK DOSYA YAYINLAMAK VEYA ŞİFRE VERMEK YASAKTIR. AKSİNİ YAPAN ÜYELERİMİZ UYARILACAK VE MESAJI SİLİNECEKTİR !!!Yanıtla
LinkBack Konu Araçları Mod Seç
Okunmamış 03-05-2014, 18:47   #21 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Vodafone Arena'nın ASY Türk Telekom Arena ve Şükrü Saracoğlu ile bazı fiziki özellik mukayyeseleri:bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
 

Okunmamış 03-05-2014, 18:48   #22 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Vodafone Arena İhale Sonucu

Vodafone Arena Yenileme Projesi 2. Kısım Kaba İnşaat İşleri ihalesi tamamlanarak, kazanan firmayla sözleşme imzalanmıştır.
“Vodafone Arena Yenileme Projesi” 2. Kısım Kaba İnşaat İşleri için 12.02.2014 tarihinde verilen fiyat teklifleri, BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İhale Komisyonu tarafından incelenmiş ve yapılan değerlendirme sonucunda ihaleye teklif veren firmaların mevcut şartnamelere göre tekliflerini gözden geçirerek yenilemelerine karar verilmiştir. 18.02.2014 tarihinde yapılan ihale toplantısında ise İhale Komisyonu teklifleri yeterli bulmayarak işlerin 21.02.2014 tarihinde “Pazarlık Usulü” ihale edilmesine karar vermiştir.

21.02.2014 tarihinde BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İhale Komisyonu tarafından pazarlığa çağrılan 3 firmanın kapalı zarf ile birim fiyat esasına göre alınan teklifleri tek tek açılmış ve firmalara tekliflerinde indirim yapmaları söylenerek, ikinci teklifleri imzalı olarak alınmıştır. Firmalara, ihaleye çıkılan C Blok kaba inşaat işleri ile aynı birim fiyatlar ve aynı şartlarla yapmak kaydıyla B Blok Kaba İnşaat İşlerinin de kendilerine verilmesi haline göre birim fiyatlarını revize ederek tekliflerini yenilemeleri istenmiştir.

Son verilen tekliflere göre T Yapı ve Mühendislik Ltd. Şti. ile OBİTAŞ-Ortadoğu Birlik İnşaat Taahhüt A.Ş. yetkililerinin teklifleri ihale makamı olan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fikret Orman’a arz edilmiş ve ihalenin en düşük teklifi veren OBİTAŞ-Ortadoğu Birlik İnşaat Taahhüt A.Ş’ye verilmesine karar verilmiştir.

Yetkili makamdan alınan onaya göre birim fiyat esasına göre yapılacak “Vodafone Arena Yenileme Projesi” 2. kısım Kaba İnşaat İnşaat İşleri ihalesi, 4.995.560,-TL+KDV bedel üzerinden OBİTAŞ-Ortadoğu Birlik İnşaat Taahhüt A.Ş üzerinde kalmış ve bu rakam üzerinden 26.02.2014 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:48   #23 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürümüz İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında gelinen son durumu anlattı.
Resmi internet sitemize açıklamada bulunan İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında gelinen son durum ile ilgili şu bilgileri verdi:

"29.12.2013 tarihinde yeni adı ile D BLOK inşaatının temeline başlanmıştır. 24 saat çalışma ile işlere devam edilmekte olup, D Blok'un ( Kapalı Tribün) tamamı ve A Blok'un da ( Eski Açık ) yarısının temel inşaatları bitirilmiş, A Blok temel altında bulunan 96 adet 120'lik kazık imalatları bitirilmiştir.

D Blok, -3.90; +2.30 ve 6.40 kotları inşaatları bitirilmiştir. D Blok kaba inşaatının tamamının Nisan ayı sonundan önce bitirilmesine çalışılmaktadır.

Stadyumun eski adı ile Yeni Açık tribünü ve Numaralı B Blok tribünü olan bölümünün kaba inşaat işçilikleri ihale edilmiş, sözleşme imzalanmış ve çalışmalara bir hafta içerisinde başlanacaktır.

Tribün basamakları prefabrik işleri ihale edilmiş ve imalatlara başlanmıştır. Bu imalatlar kaba inşaatların testere kirişleri bittikçe yerlerine monte edileceklerdir.

Dış cephe Küfeki taşı kaplama ihalesi, koltuk ve çatı ihaleleri hazırlıkları devam etmektedir.

Anıtlar Kurulu'na verilen restorasyon projemiz ise onaylanmış olup, bu kısımda da imalatlara başlanılacaktır."


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:48   #24 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

"30 Ağustos stadımızı bitirme tarihimizdir"

Orman, Vodafone Arena'nın açılışı için belirlediklari ağustos hedefini tekrar ederek, şu ifadeleri kullandı.

"30 Ağustos bizim stadımızı bitirme tarihimizdir, bunu her seferinde söylüyorum. Burası çok teknolojik bir stat. Bu aydan itibaren yaklaşık 500-600 çalışana, nisan ayından itibaren ise bin 500 çalışana çıkacağız. İnşaat sahasında konteyner koyacak, insanları barındıracak, yemek verecek yerimiz yok. Her şeyi bir planlama çerçevesinde yapmaya çalışıyoruz. Biz kendi hedefimizde devam ediyoruz, amacımız bellidir. Sarkacağını çok tahmin etmiyorum. Sarksa bile bu çok uzun süreli olmaz. Beşiktaş, inşallah yeni sezona, şampiyon kadrosuyla, şampiyon olarak başlayacağı bir statta girer."

Bazı taraftarların stat inşaatında çalışma istediğini dile getirdiğinin hatırlatılması üzerine siyah-beyazlı kulübün başkanı, "Ülkemizde iş güvenliği yasaları var. Her şeyden önce kazalara karşı çalışanların sigortalı olması lazım. Bunlar çok güzel temenniler. Böyle bir durum iş güvenliği sebebiyle mümkün değil. Zaten eskisi gibi harç karılmıyor artık, teknoloji ilerledi. Sağolsunlar, varolsunlar. Orada bedenen çalışmaktansa gelip yeni stadımızdan koltuk ve kombine alsınlar. Kombine satışlarına mayıs sonu başlayacağız. Bize bu yönde destek olmalarını daha fazla tercih ederiz" diyerek sözlerini tamamladı. AA


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:48   #25 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Vodafone Arena İhale İlanı

“Vodafone Arena Yenileme Projesi” Protokol, VIP, Basın, Seyirci Tipi Stadyum Koltuğu Temin ve Montaj İşleri Belli İstekliler arasında ihale edilecektir.
BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.'den bildirilen ihale ilanı detayı şöyledir:

İhale kayıt numarası : 09.
Protokol, VIP, Basın, Seyirci Tipi Stadyum Koltuğu Temini ve Montaj İşleri

1-İşveren : BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
a) Adresi : Süleyman Seba Cad. No:48 BJK Plaza
A Blok Kat:1 Akaretler, Beşiktaş-İstanbul
b) Telefon numarası : 0212 310 10 00
c) Faks numarası : 0212 258 81 94

2-İhale Protokol, VIP, Basın, Seyirci Tipi Stadyum Koltuğu Temini ve Montaj İşleri
a) Yeri : Vodafone Arena Stadı
b) Konusu : Stadyum Koltukları Temin ve Montajı
c) Şekli : Birim Fiyat Esaslı Kapalı Zarf Teklif Verme

3-İhale Başvurusu
a) Verileceği yer : BJK Plaza A Blok Kat:1
b) Tarihi ve saati : 19/ 03/2014 saat: 14:00

5- İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile ihale değerlendirmesinde uygulanacak kriterler İhale Şartnamesinde belirtilmiştir. İhale Şartnamesi, işverenin aşağıda hesap bilgisi verilen banka hesabına yatırılan 2.000,00 TL karşılığında alınacak dekont ile 12.03.2014 tarihinden itibaren işveren adresinden temin edilebilir.

DENİZBANK KARAKÖY
TİCARİ MERKEZ ŞUBESİ
4060-6802630-351 TR79 0013 4000 0068 0263 0000 01

6- İhale dokümanı işverenin belirtilen adresinde bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, işverence onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur.

7- İhaleye ait belgeler dosya halinde 3.maddede belirtilen tarih ve saate kadar imza karşılığı işveren adresine teslim edilecektir. Bjk.com.tr


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:49   #26 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Fikret Orman: Hedefimiz Stadı 30 Ağustos'ta Bitirmek

Beşiktaş Başkanı, kulübün 111. kuruluş yıldönümü kutlamalarında konuştu. Orman, hedeflerinin stadı 30 Ağustos'ta bitirmek olduğunu söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün 111. kuruluş yıldönümü kutlamalarında açıklamalarda bulundu. Orman, hedeflerinin stadı 30 Ağustos'ta bitirmek olduğunu söyledi.

"HEDEFİMİZ 30 AĞUSTOS"

Beşiktaş'ın 111 yıllık tarihinde çok büyük başarılara imza attığının altını çizen Orman, Beşiktaş camiasının yeni stadına kavuştuktan sonra yoluna emin adımlarla devam edeceğini söyledi. Yeni stadın tamamlanması için çalışmaların devam ettiğinin belirten Orman, hedeflerinin 30 Ağustos'ta Vodafone Arena'yı bitirmek olduğunu belirtti.

"BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ"

Yeni stadın inşaatının tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren Orman, "Beşiktaş kulübü 111 yıllık tarihinde çok büyük başarılara imza attı. Yeni stadımızla birlikte çok daha büyük işler başaracağız. Yeni stadımız, İstanbul'un Moda ve konser merkezi olacak" dedi.

"HEDEF STADI 30 AĞUSTOS'TA BİTİRMEK"

Vodafone Arena'nın inşaatının planlandığı gibi devam ettiğinin altını çizen Orman, "Yeni stadın inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda maçlarımızı Vodafone Arena'da oynayacağız. Hedefimiz stadı 30 Ağustos'ta bitirmek" şeklinde konuştu.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:49   #27 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Bilic: Yeni Stadyuma Çıkmayı Dört Gözle Bekliyoruz

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, yeni yapılan Vodafone Arena’ya en kısa zamanda çıkmayı dört gözle beklediklerini söyledi.

Yeni yapılan Vodafone Arena’da Beşiktaş’ın 111. yıl kutlamaları etkinliklerine katılan teknik direktör Slaven Bilic ve futbolcular, stadyum inşaatı hakkında gazetecilere düşüncelerini aktardılar.

Teknik direktör Slaven Bilic stadyum inşaatının hızla devam ettiğini yerinde gördüğünü söyleyerek, “Daha önce projenin resimlerini görmüştük. Fakat burada olmak çok farklı bir duygu. Gördük ki işler çok hızlı ilerliyor. Bir an evvel buraya çıkmayı ve oynamayı dört gözle bekliyoruz. Şimdi burada fazla durmayalım ve işçilerin işine engel olmayalım." dedi.

Kaleci Tolga Zengin, yeni stadyumu anlamlı hale getirmek için zaferler kazanmaları gerektiğini söyledi. Tolga, "Inşallah bittiğini ve kavuşacağımız günü de görürüz. Camiamıza yakışacak bir stat olacak. Burayı anlamlı hale getirecek olan bizim alacağımız başarılar ve kazanacağımız zaferler olacak. Şimdilik biraz gurbetteyiz. Maçlarımızı başka yerlerde oynuyoruz; ama sabredeceğiz. Camiamıza hayırlı olsun." diye konuştu.

Tecrübeli futbolcu Uğur Boral, futbolu bu camiada bırakmak istediğini söyledi. Uğur, "Biraz heyecanlıyız. Tarihi bir ana tanıklık ediyoruz. Hepimiz hem onurlu hem de gururluyuz. 111 yıllık tarihte olduğumuz gibi şimdi de büyük başarılar elde ederiz. Ben de futbolu bu camia içerisinde bırakmayı düşünüyorum. Inşallah öyle olur." ifadelerini kullandı.

Son olarak Ersan Gülüm de yeni yapılan stadyumda başarılar elde etmeyi istediğini söyleyerek, şöyle konuştu: "Beşiktaş camiasının doğum yılı. Herkesi buradan kutluyorum. Bu stadyumda bizler de tarih yazmak istiyoruz. Inşallah burada güzel günler geçirmek istiyoruz."(cha)


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:49   #28 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
VarsayılanVodafone Arena Dış Cephe Kaplama İşleri İhale Bilgilendirmesi

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.'den yapılan ihale duyurusu şöyledir:
“Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi” Küfeki Taşı ile Mekanik Dış Cephe Kaplama İşleri Belli İstekliler arasında ihale edilecektir.

İhale kayıt numarası : 11. Küfeki Taşı ile Mekanik Dış Cephe Kaplama İşleri

1-İşveren : BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
a) Adresi : Süleyman Seba Cad. No:48 BJK Plaza
A Blok Kat:1 Akaretler, Beşiktaş-İstanbul
b) Telefon numarası : 0212 310 10 00
c) Faks numarası : 0212 258 81 94

2-İhale
a) Yeri : Vodafone Arena Stadı
b) Konusu : Küfeki Taşı ile Mekanik Dış Cephe Kaplama
c) Şekli : Birim Fiyat Esaslı Kapalı Zarf Teklif Verme

3-İhale Başvurusu
a) Verileceği yer : BJK Plaza A Blok Kat:1
b) Tarihi ve saati : 02/ 04/2014 saat: 14:00

5- İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile ihale değerlendirmesinde uygulanacak kriterler İhale Şartnamesinde belirtilmiştir. İhale Şartnamesi, İşverenin aşağıda hesap bilgisi verilen banka hesabına yatırılan 2.000,00 TL karşılığında alınacak dekont ile 25.03.2014 tarihinden itibaren İşveren adresinden temin edilebilir.

DENİZBANK KARAKÖY
TİCARİ MERKEZ ŞUBESİ
4060-6802630-351 TR79 0013 4000 0068 0263 0000 01

6- İhale dokümanı İşverenin belirtilen adresinde bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, İşverence onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur.

7- İhaleye ait belgeler dosya halinde 3.maddede belirtilen tarih ve saate kadar imza karşılığı İşveren adresine teslim edilecektir.

Bjk.com.tr


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:50   #29 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan21 Bin Mesaj Vodafone Arena'nın Temeline Gömüldü

Beşiktaş'ın 21 binden fazla taraftarının gönderdiği mesajlar kağıtlara basılarak, inşaatı devam eden Vodafone Arena'nın temeline gömüldü.

Vodafone Arena'nın web sitesi 'vodafonearena.com.tr'ye iki ay gibi bir süre içinde gelen 21 bini aşkın mesaj, birer birer kağıtlara basılarak Vodafone Arena'nın temeline gömüldü. Siyah-beyazlı takımın yeni yuvasının ruhu olarak Vodafone Arena'nın temeline bırakılan mesajlar arasında, "Beşiktaş kalbimin en orta yerinde, Beşiktaş Vodafone Arena dünyanın merkezinde", "Gelecek zaferler, seninle gelecek Vodafone Arena", "En büyük başarılar hep bizim olsun, Vodafone Arena tek şahidimiz olsun" gibi taraftarların mutluluk ve iyi dileklerini belirten cümleler yer aldı.(İHA)


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:50   #30 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Binlerce Taraftar Mesajı Vodafone Arena’nın Temeline Gömüldü

Vodafone Türkiye ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Türk spor tarihinin en büyük ve kapsamlı iş ortaklığıyla inşa edilen futbol stadyumu Vodafone Arena’nın temeline gömülen binlerce ziyaretçi mesajı, Beşiktaş ruhunu sonsuza kadar yaşatacak.

Vodafone Arena’nın web sitesi “vodafonearena.com.tr”ye iki ay gibi bir süre içinde gelen 21 bini aşkın mesaj, birer birer kâğıtlara basılarak Vodafone Arena’nın temeline gömüldü. Kara Kartal’ın yeni yuvasının ruhu olarak Vodafone Arena’nın temeline gömülen mesajlar arasında, “Beşiktaş kalbimin en orta yerinde, Beşiktaş Vodafone Arena dünyanın merkezinde”, “Gelecek zaferler, seninle gelecek Vodafone Arena!”, “En büyük başarılar hep bizim olsun, Vodafone Arena tek şahidimiz olsun” gibi taraftarların mutluluk ve iyi dileklerini belirten cümleler yer aldı. Mesajların gömülme töreni, film tadında bir kısa filmle ölümsüzleştirildi.

Web sitesine gelen mesajların yanı sıra, taraftarların Facebook’ta yaratılan bir uygulama üzerinden ilettikleri fotoğraflar da Vodafone Arena inşaatının dışındaki reklam alanında yer aldı. Taraftarlar 1 ayda 2 bin 500’ü aşkın fotoğraf gönderdi.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:51   #31 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan890 bin dolar'a loca aldı

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’nın localarına ünlü işadamları büyük ilgi gösterdi. Ömer Sabancı, 3 yıllığına 20 metrekarelik locaya 890 bin dolar ödeyerek Türkiye’nin en pahalı mekânlarından birine sahip oldu. Siyah beyazlıların locası lüks semtlerdeki ofis fiyatlarını en az 25’e katladı.

BEŞİKTAŞ’ın geleceğini değiştirecek olan Vodafone Arena Stadı’nın localarının yüzde 60’ından fazlası satıldı. Türkiye’nin önde gelen işadamlarının satın aldığı localardan en pahalası Ömer Sabancı’nın oldu. Ünlü işadamı 24 kişilik locaya 3 yıl için 890 bin dolar ödedi. Böylece Sabancı, İstanbul’un en pahalı mekânlarından birinin sahibi oldu. Sabancı’nın aylık 25 bin dolar ödediği loca 20 metrekare. Buna göre locanın metrekare birim fiyatı bin 236 dolara tekabül ediyor. Maslak’ta bile bir ofisin metrekare birim fiyatı 20-50 dolar arasında değişiyor.

3 oğluyla birlikte satın aldı

Sabancı, özel olarak dizayn edilecek loca için siyah beyazlı yönetimin belirlediği üst fiyatın da üzerinde bir ödeme yaptı. Sabancı, teknoloji harikası Vodafone Arena’daki locasını protokol tribünün tam göbeğinden seçti. İşadamı locayı oğulları Hacı, Hakan ve Kerim Sabancı ile birlikte aldı. Statta fiyatı 1 milyon dolar olan bir loca ise alıcısını bekliyor. Kartal’ın yeni mabedi sadece futbola değil, dünya çapında bir çok gösteriye de evsahipliği yapacak.
200 bin dolardan 500 bin dolara kadar satılan localardan Nevzat Demir’den Ferit Şahenk’e, Mübariz Mansimov’dan Rahmi Koç’a kadar bir çok önemli isim de siyah beyazlıların yeni mabedinde yerlerini şimdiden ayırttı.‘ÖNCELİK KULÜBE EMEK VERENLERE’

BAŞKAN Fikret Orman, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetici Umut Güner, gece gündüz statla ilgileniyor. Satışların çok iyi gittiğinin altını çizen Çebi, locaların herkese verilmediğini kaydederek, “Beşiktaş’a emeği geçenlere öncelik veriyoruz” dedi. Loca ve VIP satışından 60 milyon dolar gelir bekleyen Kartal, bugüne kadar 30 milyon dolarlık satış yaptı. Çebi, “Parayı stada kullandık. Taraftarımız da merak etmesin, stadımız planlandığı gibi yürüyor” dedi. Stadın kombine bilet satışı ise mayıs sonunda başlayacak.

Arena’nın koltukları tamam

VODAFONE Arena’nın koltuk ihalesini Mir Dekorasyon İnşaat kazandı. Kulüpten yapılan açıklamada, 5 firmanın teklif verdiği bunlardan ikisinden fiyatlarını revize etmelerinin istediği ve sonuçta son tekliflerin başkan Fikret Orman’ın onayına sunulduğu kaydedildi. Son incelemede de Mir Dekorasyon İnşaat’ta karar kılındığı belirtildi.

FENERBAHÇE LOCA FİYATLARI

- Loca sayısı 60
- Kapasite 8-15 kişilik
- En ucuzu 210-bin dolar
- En pahalısı 630 bin dolar
- Hizmetler: Hostes, restaurant (ücretli), otopark

GALATASARAY LOCA FİYATLARI

- Loca sayısı 198
- Kapasite 8-24 kişi
- En ucuzu 180 bin dolar
- En pahalısı 1 milyon dolar
Hostes hizmeti, yiyecek-içecek, otopark, bilet satışında öncelik.

İstanbul’da ofis metrekare kiralık fiyatları (dolar)

- Etiler 35-40
- Maslak 20-50
- Beşiktaş 20-45
- Güneşli 10-15
- Beşiktaş locası 1.236

BJK LOCA VE VIP FİYATLARI

- Loca sayısı 147
- VIP koltuk 2609
- Satış süresi 3 yıllık
- En ucuzu 100 bin dolar
- En pahalısı 1 milyon dolar
- En ucuz loca koltuğu 9 bin 250 dolar
- En pahalı loca koltuğu 36 bin dolar
- En ucuz VIP koltuk 12 bin dolar
- En pahalı VIP koltuk 18 bin dolar

Hizmetler: Hostes, restaurant, otopark.

LOCA KAPASİTESİ

Kişi Adet
- 9 16
- 10 16
- 12 80
- 15 28
- 18 4
- 21 2
- 33 1

İsmail ER - Hürriyet


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:52   #32 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Yalnızca balyozla kırılabilen 1. sınıf malzemeden yapılmış koltuklar..bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla

Sponsored Links
Okunmamış 03-05-2014, 18:52   #33 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Beşiktaş'tan "Olimpiyat Stadı" Başvurusu

Siyah-Beyazlı Yönetim önümüzdeki sezon Avrupa ve Lig maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynamak için başvuruda bulundu.

Beşiktaş heyecanla yeni stadını bekliyor... Ancak yeni sezona yetişmeme riski oldukça büyük olan Vodafone Arena yerine maçlar yine Olimpiyat Stadı'nda oynanacak gibi görünüyor.Edinilen bilgilere göre Siyah-Beyazlı Yönetim önümüzdeki sezon Avrupa ve Lig maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynamak için başvuruda bulundu.

BAŞKAN 30 AĞUSTOS DEDİ AMA...

Başkan Fikret Orman 30 Ağustos 2014 tarihinde stadı bitirme sözü vermesine rağmen tedbirli davranan Yöneticiler, Olimpiyat Stadı için başvuru yaptı. Prosedür gereği Avrupa maçlarını oynayacağı stadı belirlemek zorunda olan Siyah-Beyazlı Kulüp yaptığı başvurunun bir örneğini lig biter bitmez UEFA'ya da bildirecek.

KASIMPAŞA DA BAŞVURDU

Öte yandan Süper Lig'deki puan cetveline göre UEFA Avrupa Ligi'ne gitme şansı bulunan Kasımpaşa da olası Avrupa maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynayabilmek için Stad Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.(DHA)


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:52   #34 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Beşiktaş'ın Vodafone Arena Stadı İçin Çektiği Reklam Filmi

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic ve siyah-beyazlı futbolcular, Vodafone Arena'nın reklamında kamera karşısına geçti.

Beşiktaş, yeni stadı Vodafone Arena Stadı için bir reklam filmi çekti. Reklamda Teknik Direktör Slaven Bilic'in yanı sıra, futbolculardan Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan ve Necip Uysal da yer aldı.

YENİ STAT İÇİN REKLAM FİLMİ ÇEKİLDİ

Başkan Fikret Orman'ın 30 Ağustos'ta açılışını yapmayı düşündüğü Vodafone Arena Stadı için reklam filmi çekildi.Reklamda Teknik Direktör Slaven Bilic'in yanı sıra, futbolculardan Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan ve Necip Uysal da yer aldı.


BILIC'TEN TÜRKÇE FİNAL

Reklamda küçük çocukların topu inşaatı devam eden stadın içine kaçınca Beşiktaşlı futbolcular ve Bilic, minik taraftarlara yardımcı oluyor. Reklam filminin sonunda ise Hırvat teknik adam minik taraftarlara Türkçe seslenerek "Yuvaya ruh katmaya geldik" ifadesini kullandığı dikkat çekti.
bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:53   #35 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılanbayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 03-05-2014, 18:53   #36 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Loca ve VIP koltuk satışlarında son durum!

İnşaası sürmekte olan Vodafone Arena'nın loca ve VIP koltuk satışlarında son durumu HABER1903 olarak sizler için araştırdık.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Toplamda 147 loca bulunan Vodafone Arena'da şu ana kadar 95 locanın ücretlerinin ödendiği ve satışının tamamlandığı, 25 locanın satışı için ise rezervasyon yapıldığı öğrenildi.

Öte yandan; 2150 koltuk kapasiteli VIP tribünde de şu ana kadar 550 koltuğun satışının yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 06-06-2014, 20:58   #37 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
VarsayılanEn az 8 aylık gecikme yaşanabilir!

Vodafore Arena'da işler planlandığı gibi gitmiyor. Beşiktaş yönetiminin 30 Ağustos'a yetişmesini istediği yeni stadın çatı sorunu nedeniyle ocak ayına sarkacağı açıklanmıştı. Ama son veriler, açılışın Nisan 2015'den önce olamayacağı yönünde.

Beşiktaş'a Vodafone Arena'dan kötü haber geldi.

Yeni stadı ağustos ayında açmayı planlayan siyah-beyazlıların, en az 8 aylık bir gecikme yaşayacağı tahmin ediliyor.

3 Haziran 2013'de başlayan yıkım çalışmaları ile inşaatına start verilen Vadofone Arena Stadı'nın 30 Ağustos 2014'de tamamlanması planlanmıştı. Ancak stat çatısının imalat ve montaj aşamasının yaklaşık 9 ay sürecek olması nedeniyle, açılış en iyi ihtimal ile 2015 Nisan ayına yetişebilecek.

Yaşanan bu durum sonrası yönetim ilk olarak stadı çatısız açma fikrini değerlendirmişti. Fakat çatının sonra monte edilmesi sırasında 15'ten fazla büyük vincin sahaya girecek olması çimi kullanılmaz hale getirecek. Ayrıca stat aydınlatmalarının çatıda yer alması yönetimin bu fikirden vazgeçmesine neden oldu. 17 milyon euro'ya mal olacak ve elektirik üretimi de sağlabilecek çatının montajı, kaba inşaatın bitiminden hemen sonra yapılamaya başlanacak. Bu planlama doğrultusunda Vadofone Arena tam olarak 2015 Nisan ayında hizmete girebilecek.

Yaşanan bu durum sonrası Beşiktaş, stat inşaatı tamamlanana kadar Avrupa, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak. Siyah-beyazlı yönetim bir ay önce Olimpiyat Stadı’nı kullanmak için gerekli görüşmeleri yapmış ve maç başı 100 bin tl kiralama bedeli ile karşılığında 1 sezonluk anlaşmaya imza atmıştı.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 06-06-2014, 21:13   #38 (permalink)
Administrator
 
Kalender39 kullanıcısının avatarı
Giriş: 06 May 2009
Yaş: 48
Mesaj: 22,181
Varsayılan

haberler için sağol hemşom hayırlı olsun vatana millete...


__________________Nur üstüne NUR... Olurmu diye şaşırmayın sakın..ALLAH isteyince ve islam için çalışıp fedâkarlık yapınca oluyormuş demekKİ...

Mühüm olan mevzuu rütbeler ve payeler değil dostluk köprüsünü yıkmadan toplumdaki İnsanlara bir şeyler verebilmektir, verici olunuz, sömürücü değil...


[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]

Kalender39 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 30-10-2014, 21:30   #39 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Vodafone Arena Hakkında

Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük anlaşması olarak, 20 Ağustos’ta imzalanan 15 yıllık sponsorluk kapsamında inşası başlayan yeni spor ve eğlence kompleksinin adıdır.

23 Kasım 1947’de ilk karşılaşması ile kapılarını açan İnönü Stadyumu o günden günümüze Süleyman Seba, Hakkı Yeten (Baba Hakkı), Sanlı Sarıalioğlu, Rasim Kara, Rıza Çalımbay, Metin- Ali- Feyyaz ve daha birçok değerli isme ve bunun da ötesinde Beşiktaş ruhuna ev sahipliği yapmıştı. İnönü’nün güçlü tarihi mirasını, asil ruhunu ve Vodafone’un teknolojik gücünü arkasına alan Beşiktaş’ın yeni evi Vodafone Arena yeni zaferler için inşa ediliyor.

Vodafone, Beşiktaş'ın yeni stadyumunu Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu haline getirecek. Avrupa ve Amerika'nın birçok yeni stadyumunda hayata geçirilen zengin içerikli dijital ekran çözümleri ile genişbant mobil ve Wi-Fi ağıyla donatılacak Vodafone Arena, taraftarlara ve ziyaretçilere maç günleri unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Farklı boyutlarda HD monitörler, İnteraktif ekranlar stadın farklı farklı noktalarında; taraftar röportajları, istatistikler, promosyonlar ve o an oynanan diğer müsabaka sonuçlarını an be an yayınlıyor olacak. Yüksek hızlı mobil ve Wi-Fi internet bağlantısı ile akıllı telefonlarla maça ilişkin bilgilere istenildiği anda ulaşılması mümkün kılınacak.

Vodafone Arena Beşiktaş’ın yeni evi olmanın yanı sıra, halkın eğlence ve güzel zaman geçirme ihtiyacını karşılar nitelikte dizayn edilmekte. Kompleks aynı zamanda eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak da hizmet verecektir. Uluslararası müsabakalar, ünlü sanatçıların konserleri, dünyaca tanınmış tasarımcıların defileleri de bu kompleksin çatısı altında kendine yer bulacaktır. Beşiktaş Müzesi, Kartal Yuvası stattaki yerini yenileyerek korurken, Vodafone Cep merkezi de taraftarlara ve ziyaretçilere hizmet sunacaktır. Kısaca Vodafone Arena, sadece maç günlerinin değil, her gün gidilebilir, zaman geçirilebilir bir yaşam alanı olarak konumlanacaktır.


Vodafone Arena Bilgiler

Koltuk kapasitesi: 41.903

Loca sayısı: 147

Loca koltuk sayısı: 1847

VIP koltuk sayısı: 2150

1.600 metrekare VIP restaurant / lounge alanı

1.800 metrekare ile Türkiye'nin en büyük Kartal Yuvası ve BJK Müzesi

Vodafone Cep Merkezi

Otopark: 350 araç

Engelli koltuk kapasitesi: 81 engelli koltuğu + 81 refakatçi (toplamda 162 koltuk)

Saha çizgisi ile tribün arasindaki uzaklık:

-Kale çizgisi tribün arası 795 cm

-Taç çizgisi tribün arası 615 cm

Basın tribünü kapasitesi: 186 kişi

Çatı özelliği: Çatı tüm tribünlerin üzeri kapalı olacak şekilde, kablo sistemle çözülmüş, PTFE kaplı olarak tasarlanmıştır.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 30-10-2014, 21:30   #40 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

En az 8 aylık gecikme yaşanabilir!

Vodafore Arena'da işler planlandığı gibi gitmiyor. Beşiktaş yönetiminin 30 Ağustos'a yetişmesini istediği yeni stadın çatı sorunu nedeniyle ocak ayına sarkacağı açıklanmıştı. Ama son veriler, açılışın Nisan 2015'den önce olamayacağı yönünde.

Beşiktaş'a Vodafone Arena'dan kötü haber geldi.

Yeni stadı ağustos ayında açmayı planlayan siyah-beyazlıların, en az 8 aylık bir gecikme yaşayacağı tahmin ediliyor.

3 Haziran 2013'de başlayan yıkım çalışmaları ile inşaatına start verilen Vadofone Arena Stadı'nın 30 Ağustos 2014'de tamamlanması planlanmıştı. Ancak stat çatısının imalat ve montaj aşamasının yaklaşık 9 ay sürecek olması nedeniyle, açılış en iyi ihtimal ile 2015 Nisan ayına yetişebilecek.

Yaşanan bu durum sonrası yönetim ilk olarak stadı çatısız açma fikrini değerlendirmişti. Fakat çatının sonra monte edilmesi sırasında 15'ten fazla büyük vincin sahaya girecek olması çimi kullanılmaz hale getirecek. Ayrıca stat aydınlatmalarının çatıda yer alması yönetimin bu fikirden vazgeçmesine neden oldu. 17 milyon euro'ya mal olacak ve elektirik üretimi de sağlabilecek çatının montajı, kaba inşaatın bitiminden hemen sonra yapılamaya başlanacak. Bu planlama doğrultusunda Vadofone Arena tam olarak 2015 Nisan ayında hizmete girebilecek.

Yaşanan bu durum sonrası Beşiktaş, stat inşaatı tamamlanana kadar Avrupa, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak. Siyah-beyazlı yönetim bir ay önce Olimpiyat Stadı’nı kullanmak için gerekli görüşmeleri yapmış ve maç başı 100 bin tl kiralama bedeli ile karşılığında 1 sezonluk anlaşmaya imza atmıştı.


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla


Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2 Şuan Saat 07:08.


Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 PL2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388