Doruksat Uyduforum width=  

Geri Git   Doruksat Uyduforum >
--=DORUKSAT FORUM GENEL BÖLÜMÜ=--
> Sağlıklı Yaşam İçin Spor > Futbol > Bursaspor
Albümler Kayıt SSS Üye Listesi Ajanda Konuları Okundu İşaretle

PROGRAM ARŞİVİ BÖLÜMÜMÜZDE YAYINLANAN PROGRAMLARIN TÜMÜ TANITIM AMAÇLI OLUP FREEWARE YADA PROGRAM SAHİPLERİNİN İNTERNET ÜZERİNDEN YAYINLADIĞI DEMOLARIDIR. BU NEDENLE FORUMUMUZDA SERİAL CRACK VS YASAKTIR. FULL KULLANMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN SATIN ALINIZ !!!

ÖNEMLİ = TÜRKİYE DE BULUNAN ŞİFRELİ DİGİTAL YAYINLARIN İLLEGAL İZLENMESİNE YÖNELİK MESAJ YAZMAK DOSYA YAYINLAMAK VEYA ŞİFRE VERMEK YASAKTIR. AKSİNİ YAPAN ÜYELERİMİZ UYARILACAK VE MESAJI SİLİNECEKTİR !!!Yanıtla
LinkBack Konu Araçları Mod Seç
Okunmamış 20-10-2013, 13:30   #1 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan Timsah arena stadıyla ile ilgili gelişmeler..

[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]


[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]

Şehirlerin simgesi haline gelen stadyumlar tüm dünyada dikkati en çok çeken yapıların başında gelmektedir. Bursa da, yeni stadyum yatırımıyla “Bursa Markasına” yaraşır bir proje ile Türkiye ve dünya gündemindeki yerini pekiştirmektedir.

4 bin 374 metrekare alana sahip 45 bin kişi kapasiteli stadyum 2 bodrum katı ve 1 platform katı ile 3 kat olarak projelendirilmiş yine stadyumun çatısı Bursaspor futbol takımının da simgesi olan timsah görünümü ile uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yapması amacıyla FIFA ve UEFA’nın en son kriterlerine uygun olarak inşa edilmektedir. 70 adet loca, 84 ayrı giriş kapısı ve 60 adet turnikenin yer alacağı proje toplamda 179 bin 642 metrekare inşaat alanından oluşmaktadır. 207 engelli koltuğunun da bulunacağı stadyumun ilk etabında 641 araç ve 2 otobüs kapasiteli katlı otopark da yer alacaktır. Proje kapsamında daha sonra yapılacak olan ulaşım ve çevre düzenlemesi ile birlikte 1551 araç ve 256 otobüse hizmet verecek 95 bin 477 metrekare otopark alanı da ilaveten oluşturulacaktır. Stadyum projesi beraberinde yer alacak Bursaspor Müzesi, ticari alanlar, kafeteryalar ve sosyal donatı alanları ile birlikte kent yaşamına katma değer sağlayacaktır.

Gintaş İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. tarafından 3 ayrı kule vinç ile neredeyse 24 saat çalışan ekipler ve şantiye alanına kurulan hazır beton tesisi ve prefabrik atölyesi sayesinde yeni adı ile “Timsah Arena” benzerlerinden çok daha hızlı ilerlemektedir. Prefabrik tribün montajı şantiyede imal edilip kule vinçler ve mobil vinçler ile taşınmakta ve her imal edilen 25 adet hazır blok hızlı bir biçimde yerine monte edilmektedir. Bursaspor taraftarlarının heyecan beklediği projenin kaba inşaatı Büyükşehir Belediyesi ile yapılmış olan Sözleşme gereği yıl sonunda tamamlanacaktır.

İşin Adı: Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyum İnşaatı Yapım İşi
İdare: Bursa Büyükşehir Belediyesi
Yüklenici: Gintaş İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.
Sözleşme Türü: Anahtar Teslim Götürü Bedeli
Sözleşme Tarihi: 30/05/2011
İşin Süresi: 450 gün
İşin Tamamlanma Tarihi: Ağustos 2012

Uygulama Ekibi;
Proje Koordinatörü: Zafer TOLUNAY
Proje Müdürü: Muhammet ÇETİN
Şantiye Şefi: Ali BAŞGÜL
Sözleşme Tutarı: 34.639.000,00 TL

Teknik Bilgiler;
Kapasitesi: 45.000 seyirci
Kazı İşi: 425.000 m
Dolgu İşi: 52.000 m
Betonarme: 120.000 m
Kalıp İşi: 326.000 m
Demir İşleri: 12.800 ton
İnşaat Alanı: 60.000 m
Toplam Alan: 186.000 m
Blok Sayısı: 8 Blok
bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
 

Okunmamış 20-10-2013, 13:34   #2 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Bursaspor Timsah ArenaTimsah Arena - İnşaat Aşamaları ve Çatı MontajıBursaspor New Stadium 30.06.2013 - Timsah Arena İnşaatıbayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 20-10-2013, 13:34   #3 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Timsah Arenanın Gelirleri Bursaspor'a mı Kalıyor

Bursaspor İletişim, Medya ve Pazarlama Direktörü Osman Akın, Timsah Arena Stadyumu'nun pazarlama çalışmalarına başladıklarını ifade ederek, "Stadyumumuzda pazarlanacak önemli reklam alanları ve localar var."

Bursaspor İletişim, Medya ve Pazarlama Direktörü Osman Akın, Timsah Arena Stadyumu'nun pazarlama çalışmalarına başladıklarını ifade ederek, "Stadyumumuzda pazarlanacak önemli reklam alanları ve localar var. Bu konuda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Başkanımız Erkan Körüstan gerekli mutabakatları sağladılar. Yakında loca çalışmalarına başlayacağız. İsim hakkı ile de çalışmalarımız başlamış durumda. Büyük bir gelir beklentimiz var. Yeni stadyum Bursaspor'u çok farklı kategoriye taşıyacaktır. Yeni stadyumun Bursaspor tarihinde bir dönüm noktası olacağını söyleyebiliriz" dedi.

Bursaspor İletişim, Medya ve Pazarlama Direktörü Osman Akın, kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulundu. Erkan Körüstan Başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun görevi devralmasının üzerinden yaklaşık 60 gün gibi kısa bir süre geçtiğini ve bu süre içerisinde yapmış oldukları reklam ile sponsorluk anlaşmalarında geçtiğimiz sezonlardaki rakamlara ulaşıldığının altını çizen Akın, "Çok yoğun bir süreç geçiriyoruz. Bu dönemde yapılması gereken en önemli işte kulübe gelir sağlayacak çalışmaları yürütmekti. İlk önce yapmamız gereken maçlarımızı oynadığımız Atatürk Stadyumu'nun reklam alanlarının pazarlanmasıydı. Böyle büyük bir kulübün marka pazarlaması için ön hazırlık yapabilecek çok uzun bir süremiz maalesef ki yoktu. Yinede stadyumumuzun önemli bir kısmını pazarlamayı başardık. Çok değerli sponsorlarımız kulübümüze destek sağladılar. Bursaspor'a destek veren kişi ve kurumlara bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. Reklam almak için çok sınırlı sayıda mecramız kalmış durumda" diye konuştu.

"BURSASPOR ÇOK DEĞERLİ BİR MARKA"

Taraftarlardan forma göğüs reklamı konusunda çok soru aldığını belirten Akın, bu konu ile ilgili olarak ise şunları söyledi;

"Taraftarımızın önem verdiği konulardan bir tanesi de formamızın önünde yer alan göğüs reklamı. Bu konuda özellikle sosyal medyadan çok soru alıyorum. Hepimizin bildiği gibi forma ön, kol, sırt ve şort olmak üzere 4 mecra var. Biz 3 mecramızı tamamen farklı şirketlere pazarlayabilen tek kulübüz. Şimdi forma önüne sıra geldi. Forma göğüs reklamı için kulüp olarak belirli kriterlerimiz var. Öncelikle marka seçiyoruz. İkincisi kafamızda bir fiyat segmenti var. Formamızın önünü düşündüğümüz fiyatın altında vermek istemiyoruz. Günü kurtarmak için çalışma yapmamamız lazım. Böyle yaparsak sırt, kol ve şortun mecra değerlerini de düşürürüz. Mutlaka sezon içerisinde göğüs reklamı ile ilgi çalışmamızı tamamlayacağız. Taraftarlarımızın bu konuda sabırlı olması lazım. Bursaspor'un çıkarlarını gözetmek zorundayız. Bursaspor'un dünyada marka değeri var. Günün sonunda göğsümüzde iyi bir reklam olacak ve iyi bir parayı da kasamıza koyacağız."

"YENİ STADYUM BURSASPOR'U ÇOK FARKLI KATEGORİLERE TAŞIYACAK"

İnşaatı devam eden Timsah Arena Stadyumu'nun pazarlama çalışmalarına başladıklarına dikkat çeken Akın, "Yakın bir süre içerisinde yeni stadyumumuza geçeceğiz. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Stadyumumuzda pazarlanacak önemli reklam alanları ve localar var. Bu konuda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Başkanımız Erkan Körüstan, gerekli mutabakatları sağladılar. Yakında loca çalışmalarına başlayacağız. İsim hakkı ile de çalışmalarımız başlamış durumda. Büyük bir gelir beklentimiz var. Yeni stadyum Bursaspor'u çok farklı kategoriye taşıyacaktır. Yeni stadyumun Bursaspor tarihinde bir dönüm noktası olacağını söyleyebiliriz" açıklamasını yaptı.

"SPORTİF A.Ş. TAMAMEN KULÜBÜN BÜNYESİNDE"

Bursastore markasını bünyesinde bulunduran Sportif A.Ş.'nin 19 Ağustos 2013 tarihi itibariyle tamamen Bursaspor Kulübü bünyesine alındığını belirten Osman Akın, "Sportif A.Ş. kulübümüzün bünyesinin dışında ayrı bir yapılanma ile 2010 yılında kurulmuş. Ticari kanuna göre buranın yöneticileri 5 farklı kişiden oluşuyordu. Biz bu dönem çok doğru bir iş yaptık. Yeni ticaret yasasından da faydalanarak Sportif AŞ'nin sahibini Bursaspor Kulübü yaptık. Böylelikle hisse devri ortadan kaldırılmış oldu. Yönetim Kurulu tarafından Sportif A.Ş. yönetimi için 3 tane isim atandı. Yöneticilerimiz Ali Ay, Yusuf Arslan ve ben yönetim kurulu olarak Sportif A.Ş.'nin ticari faaliyetlerini sürdürüyoruz. Böylelikle yapısal anlamda önemli bir değişimi yapmış olduk. "Peki bu işlem ne zaman bitti?" diye sorarsanız biz bunu 19 Ağustos 2013 tarihinde bitirdik. Bizim Sportif A.Ş.'de yapabildiğimiz tüm çalışmalar çokta uzun bir süreye dayanmıyor. 19 Ağustos 2013 tarihine kadar eski yöneticilerimiz duyarlı davrandılar ve gerekli imzaları atarak işleyişin yürümesine katkıda bulundular. Yasal prosedürleri tamamladıktan sonra ilk iş olarak bağımsız bir firmaya mağazalarımızda bulunan ürünlerimizi saydırmak oldu. Normal hayatta bir işadamı herhangi bir şirketi devraldığı zaman nasıl satın aldığı şirket hakkında bilgi sahip olmak istiyorsa doğal olarak bizde Bursastore'un durumunu görmek adına bu çalışmayı yaptık. Profesyonel bir firmaya stoklarımızı kontrol saydırdık. 72 bin lira tutarında ürünün stoklarda olmadığını gördük. Aslında burada abartılacak bir durum yok. Biz bu firenin vergisini, beyannamesini tam olarak verip Mali açıdan yasal olarak yapmamız gerekenleri yapacağız. Ondan sonra gerçek stokumuza ulaşacağız. Aynı şeyleri demirbaşlarımızda da yapacağız. Hatta şunu söyleyelim bırakırken de aynı şekilde bırakmayı hedefliyoruz. Bu kaybın nedeni nedir? Bu işte suiistimal mi var? Gibi sorular herkesin aklına gelebilir. Buradaki kayıp 2010 yılından günümüze gelen bir durum. 2013 yılının Ağustos ayına kadar ne kadar ciro yapmışız diye bakarsak eğer 10 Milyon TL'lik ciro yapmışız. Bu ciroya göre firemiz onbinde 7 gibi bir orana tekabül ediyor. Bu kaybı perakende satış yapan firmalar normal görürler. Bu fire 2010 yılından bugüne kadar iyi bir sayım yapılmadığından olabilir. Biz bu olayı eski yöneticilerimiz veya personelimizden kaynaklanan bir suiistimal olarak görmüyoruz. Bu kaybı önlemek için gerekli güvenlik önlemleri alıyoruz. Burada Bursaspor'un parası çalınmış, kaybolmuş düşüncesinde olmamamız lazım. Eksiği de beyan edip, envanterimizi doğru hale getireceğiz. Belirli aralıklarda saymaya devam edeceğiz. İnşallah Bursastore'un diğer kulüplerin storlarının önüne geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor" açıklamasında bulundu.

Taraftarların çok daha kolay şekilde alışveriş yapabilmesi için girişimlerinin olduğunu belirten Akın,"Öncelikle Bursastore'un Bursa'da bulunan tüm alışveriş merkezinde bir tane mağazasının olması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda girişimlerimiz olacak. Kent Meydanı Yönetimi ile görüşmelerimiz oldu. Orada bulunan mağazamızı büyütmek istiyoruz. Yeni Stadyumumuzda da çok büyük bir mağazamız olacak. Benim gönlüm Bursa'nın dışına taşan bir Bursastore olması. Şuanda e-ticaret üzerine de çalışıyoruz. Yurt dışında bulunan taraftarlarımızın en büyük şikayetlerinden birisi yüksek kargo ücretiydi. Yurt dışından sipariş edilen bir formanın kargo ücreti 155 -170 TL arasındaydı. Bu konuda gerekli anlaşmaları yaptık. Şuanda Bursastore'un internet sitesinden alınan bir ürünü yaklaşık 35 TL ücretle yurt dışına gönderebiliyoruz" dedi.

"BURSASPOR MEDYASI OLARAK ÇOK GÜÇLÜYÜZ"

Bursaspor'un medya organlarına da değinen Akın,"Kulübümüzün, internet siteleri, televizyonu, dergisi, maç günü çıkartılan yayını ve sosyal medya mecraları bulunmakta. Birçok kulüpte olmayan medya birimlerine sahibiz. Bursaspor TV bizim gözbebeğimiz. Hem işlevsel hem de stratejik açıdan büyük bir önemi var. Yeni yayın döneminde 24 adet program, prime-time zamanında canlı yayınlar, 16'da 16 adlı yarışma programımız ile güzel tepkiler almaya başladık. Akademi liglerini canlı yayınlıyoruz. Çok doğru yolda ilerliyoruz. Bazı konularda sorularda alıyoruz. Neden sadece Digiturk Platformu'nda yer aldığımız en sık sorulan sorular arasında geliyor. Televizyon işi pahalı bir olay. Her platformda olmak kolay işler değil. Hepsi maliyet işi. Dolayısıyla kulübümüzün bu maliyetleri kaldırabilmesi için reklam gelirlerini arttırmamız gerekiyor. Gelecekte elbette biz de tüm taraftarlarımıza her platformdan ulaşabilmeyi isteriz. Web üzerinden yayınımız var. Mobil uygularımız ile de taraftarlarımız Bursaspor TV'ye anında dünyanın her yerinden ulaşabilme imkanına sahipler" şeklinde konuştu.

"İLETİŞİM POLİTİKAMIZ NET"

Yönetim Kurulu'nun kurumsal iletişim politikasına da değinen Akın, sözlerini şöyle tamamladı:

"Kamuoyundan zaman zaman sorular geliyor. "Neden Başkan basına çıkıp konuşmuyor?". Yönetim Kurulu adına basın sözcüsü konumunda olan kişi benim ama ilk defa basında yer alıyorum. Bizim yönetim kurulumuzda ilk toplantımızda aldığımız bir karar var. Hiçbir yönetici Bursaspor markasının önünde yer almayacak. Kişilerin konuştuğu, bilgi kirliliğinin yer aldığı ortamda yer almak istemiyoruz. Biz yönetime gelirken Başkanımız Erkan Körüstan'ın vermiş olduğu sözlerden biriside kurumsallaşmaydı. Bu noktada Bursaspor Kulübü'nün iletişim noktasında kurumsallaşması için çok özen gösteriyoruz ve kişilerin Bursaspor markasının önüne geçmesini istemiyoruz. Biz tüm basın organlarına eşit mesafedeyiz. Buna çok dikkat ediyoruz. Bizden sürekli bir açıklama kimse beklemesin. Biz dünya kulübü olmak istiyorsak duruşumuz bu şekilde olacak. Gerektiği zaman gerekli açıklamaları yapacağız."
04 Eylül 2013 Çarşamba
İhlas Haber Ajansı


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 29-06-2014, 19:13   #4 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

Çatı kablo bağlantıları kalkıyor, ilgilenenler seyredebilir.

[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]
bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 29-06-2014, 19:31   #5 (permalink)
Administrator
 
Kalender39 kullanıcısının avatarı
Giriş: 06 May 2009
Yaş: 48
Mesaj: 22,832
Varsayılan

bilgiler için teşekkürler ve kolay gelee...


__________________Nur üstüne NUR... Olurmu diye şaşırmayın sakın..ALLAH isteyince ve islam için çalışıp fedâkarlık yapınca oluyormuş demekKİ...

Mühüm olan mevzuu rütbeler ve payeler değil dostluk köprüsünü yıkmadan toplumdaki İnsanlara bir şeyler verebilmektir, verici olunuz, sömürücü değil...


[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]

Kalender39 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla

Sponsored Links
Okunmamış 01-07-2014, 22:17   #6 (permalink)
Süper Administrator
 
TüRKMEN kullanıcısının avatarı
Giriş: 31 Dec 2004
Konum: İzmir
Mesaj: 5,614
Varsayılan

Geçtiğimiz hafta yolum düştü , çevresinde şöyle bir dolaştım. Gerçekten çok güzel olacak bittiğinde


__________________
[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ][Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]

Lütfen Teknik Konularda PM veya Mail Atmayın Cevap Verilmeyecektir. Sorularınızı Forumumuzun İlgili Sayfalarında Sorun Süratle Cevap Verilecektir

Paylaşılmayan bilginin hiç bir değeri yoktur, onu değerli kılan, paylaşmak ve paylaşılmasını sağlamaktır...

Lütfen forum kurallarına aykırı yada rahatsızlık duyduğunuz her türlü mesajı, sol alt çaprazda bulunan işaretine tıklayıp Kurallara aykırı mesajları bildiriniz
TüRKMEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 02-07-2014, 23:15   #7 (permalink)
Onur Üyesi
 
bayram tv kullanıcısının avatarı
Giriş: 22 Jun 2013
Yaş: 33
Mesaj: 2,373
Varsayılan

YENİ STADYUMDA ÇATI HALATLARI GERİLİYOR

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPTIRILAN VE PROJESİ DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN 45 BİN KİŞİLİK YENİ STADYUMUN YAKLAŞIK 7 BİN TONLUK ÇATISINI DENGELEYECEK ÇELİK HALATLARI GERME ÇALIŞMALARI TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİ.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve projesi dünyanın en iyileri arasında gösterilen 45 bin kişilik yeni stadyumun yaklaşık 7 bin tonluk çatısını dengeleyecek çelik halatları germe çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Yaklaşık 180 bin metrekarelik inşaat alanıyla Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük imalatlarından biri olan yeni stadyumda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Tüm malzemeleri gelen çatının birinci fazını oluşturan 3 bin 500 tonluk çelik yapının montajı tamamlanırken, Türkiye’de sadece Boğaz Köprüsü’nde kullanılan mukavemeti yüksek çelik halatlar da gerilmeye başladı. İsviçre’den getirilen 96 adet özel hidrolik krikoların yerleştirilmesinin ardından eş zamanlı olarak yapılan halat germe çalışmalarının sonuna gelindi. Çatının en üst noktasını oluşturan çelik dev halka böylelikle sahanın zemininden yukarıya kaldırılmış oldu.

Yeşil-beyaza bürünecek
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, beraberindeki Genel Sekreter Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile birlikte stadyumda devam eden halat germe çalışmalarını yerinde inceledi. Asma-germe membran sisteminin uygulanacağı dünyanın sayısı stadyumlarından birini Bursa’ya kazandırdıklarını dile getiren Başkan Altepe, “Artık germe çalışmalarında sona gelindi. Yerle serili olan çatı artık yukarıya çıkmış oldu. Yeşil – beyaz renkteki membran tabakayı serme çalışmaları da 15 gün sonra başlayacak. İnşallah her şeyi ile bu yıl içinde açılması için gayret ediyoruz. Avrupa zaferleri ve Türkiye şampiyonluklarını burada yaşamak istiyoruz. Bursaspor için ne yapsak az” diye konuştu.

Bursa’ya prestij katacak
Velodromda 68 x 105 metre saha alanı, 283 x 212 metre kabuk ölçüleri bulunan 3 kat, 2 bodrum katı ve 1 platform katı olmak üzere toplamda 6 kat olarak yaklaşık 179 bin 611 metrekare betonarme inşaat alanı içeren Bursa Büyükşehir Stadyumu 8 bloktan oluşuyor. 45 bir seyirci kapasiteli stadyumda 207 engelli koltuğu buluyor. Kapalı otopark 652 araç ve 2 otobüse hizmet verirken, daha sonraki ihalede planlanan çevre tanzimi ile beraber açık alan dahil olmak üzere toplam 1562 araç ve 256 otobüse hizmet verecek 96 bin 151 metrekare otopark alanı oluşturulacak.
Dünyada takımın simgesiyle projelendirilen ve ender stadyumlardan biri olan Büyükşehir Stadyumunun çatısı Bursaspor’un simgesi olan ‘timsah’ görümünde olacak. Toplam 4 bin 484 metrekare alana sahip 72 adet locanın bulunacağı stadyumda 60 adet turnike ve 84 adet stat giriş kapısı yer alacak.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]


bayram tv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 02-07-2014, 23:46   #8 (permalink)
Administrator
 
Kalender39 kullanıcısının avatarı
Giriş: 06 May 2009
Yaş: 48
Mesaj: 22,832
Varsayılan

eline sağlık üstat kolay gelsin... + Hayırlısı...


__________________Nur üstüne NUR... Olurmu diye şaşırmayın sakın..ALLAH isteyince ve islam için çalışıp fedâkarlık yapınca oluyormuş demekKİ...

Mühüm olan mevzuu rütbeler ve payeler değil dostluk köprüsünü yıkmadan toplumdaki İnsanlara bir şeyler verebilmektir, verici olunuz, sömürücü değil...


[Üyelik girişi yapmadan linki görüntülüyemezsiniz.Üye iseniz giriş yapınız. ]

Kalender39 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla


Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2 Şuan Saat 13:49.


Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 PL2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388